Miresevini tek Space Architects Studio

Ne ofrojmë cilësi të pakonkurueshme në fushën e arkitekturës, interior design, dhe mobilerisë.

Rreth Nesh
AHF
Bauled
Blum
Delta
Fromat Plus
Magjia e ndricimit
Saluga
Serma
Vitalux
Vizion impex

Voluptatem dignissimos provident quasi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Duis aute irure dolor in reprehenderit

About us

Corporis voluptates sit

Consequuntur sunt aut quasi enim aliquam quae harum pariatur laboris nisi ut aliquip

Ullamco laboris nisi

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt

Labore consequatur

Aut suscipit aut cum nemo deleniti aut omnis. Doloribus ut maiores omnis facere

Beatae veritatis

Expedita veritatis consequuntur nihil tempore laudantium vitae denat pacta

Vite në treg

Klientë të kënaqur

Projekte në total

Punonjës në total

Voluptatem dignissimos provident quasi corporis voluptates sit assumenda.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.
 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate trideta storacalaperda mastiro dolore eu fugiat nulla pariatur.

Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Neque exercitationem debitis soluta quos debitis quo mollitia officia est

Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.
 • Provident mollitia neque rerum asperiores dolores quos qui a. Ipsum neque dolor voluptate nisi sed.
 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate trideta storacalaperda mastiro dolore eu fugiat nulla pariatur.

Voluptatibus commodi ut accusamus ea repudiandae ut autem dolor ut assumenda

Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.
 • Provident mollitia neque rerum asperiores dolores quos qui a. Ipsum neque dolor voluptate nisi sed.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Omnis fugiat ea explicabo sunt dolorum asperiores sequi inventore rerum

Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.
 • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate trideta storacalaperda mastiro dolore eu fugiat nulla pariatur.

Shërbimet

Space Archictects ofron një gamë të gjerë shërbimesh, duke filluar me punimet mobilim/interior-design dhe projektim/zbatim arkitekturor për objekte banimi ose biznesi tashmë pjesë e portofoli të kompanisë

Projektim

Ne, si studio arkitekture e ndodhur në Tiranë ofrojmë projektimin për dhomen tuaj te gjumit, kuzhinën, sallonin, biblioteken, dhomën e ndënjes, lokalin, hotelin, apo gjithcka qe ju keni nevoje.

Rinovim

Kompania jonë nuk punon vetëm për ndërtime të reja por gjithashtu edhe për struktura ekzistuese. Projektuesit e Sapce Architects do të punojnë me ju për të rifreskuar ose ndryshuar plotësisht hapësirën tuaj.

Mobileri

Duke aplikuar gjithmonë materialet dhe aksesorët më te rinj në treg, ne ofrojmë dizajn mobiljesh unike të të gjitha llojeve, duke plotësuar dhe tejkaluar kështu të gjitha kërkesat dhe dëshirat e klientit.

Zbatime

Kompania jonë menaxhon një projekt në të gjitha ciklet e tij duke përfshirë planet e mobilimit (2D dhe 3D), plane elektrike, hidraulike, plane gipsi, ndricimi si dhe paraqitjen e imazheve me rendera.

Vlerësime të Klientëve

Misioni kryesor i Space Architects është të sjellë në jetë vizionin tuaj për një jetesë sa më të rehatshme. Më poshtë do të gjeni disa nga vleresimet që ne kemi marrë nga klientët tonë. Për me shumë vlerësime, jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë të Facebook

Alex Vata

Hotel Airen

E kontaktuam Seldi Shehun nepermjet faqes se tij ne facebook dhe menjehere duke pare aftesite ne idete dhe ne komunikim dalluam nje diference mes tij dhe shume arkitekteve te tjere qe kishim kontaktuar me perpara.Vendosem te bashkepunonim me te dhe ti mirebesonim projektin e hotelit tone Airen...

Marjo Deda

Interior design

Nje studio arkitekture ekselente me eksperience te gjate ne Europe. Profesional dhe me shije te jashtezakonshme ne arredimin e shtepive duke ju pershatur me se miri preferencave te mia. Faleminderit Space Architects duke me bere te jetoj ne nje shtepi te BUKUR dhe funskionale

Blog.art.design

Interior design

Kam mobiluar shtepine me ju, do ju kontaktoj per shtepine ne plazh shume shpejt. Jeni fantastikeee 🤗🤗🤗

Xibri

Mobilim zyre

Ju jeni me te miret! Gjithmone do ju zgjedh per cilesine, risine dhe perkushtimin 👌

Monda Ferro

Mobilim biznesi

Bravo grupit tuaj Seldi, Xhina dhe specialistet e repartit SpaceArchitects 🌟🌟🌟

Adela Domi

Interior design

Super arredim @space_architects Bravo Seldit dhe skuadres se tij!🙏🥇

Fori Tidi

Interior design

Të gjitha dëshirat e mia u morën parasysh dhe u sugjeruan disa mundësi zbukurimi. Punë e denjë dhe me kohë. Stafi ishte gjithmonë i gatshëm t'u përgjigjet pyetjeve në lidhje me nuancat e dizajnit.

Endri Animoti

Interior design

Faleminderit Space. Përveç vizualizimit, pamjeve dhe vizatimeve të zhvilluara, ne morëm shumë zgjidhje interesante dhe të papritura!

Eskal Era

Interior design

Puna me stafin e Space Architects ishte eksperience e mrekullueshme. Interiori i shtepise doli perfekt. Faleminderit Space Architects!

Çmimet

Shwrbimi që ju do të merrni në krahasim me cmimit e ofruar është në mënyrë te padiskutuar i leverditshëm. Gjithsesi cmimet tona janë ekonomike, krahasur me cmimin mesatar në tregun Shqiptar. Për c'do detaj jeni të mirëpritur të na kontaktoni.

Paketa Plus

8 / m2

E vlefshme për projekte të medha, me siperfaqe fillestare prej 500m2.

 • Aida dere
 • Nec feugiat nisl
 • Nulla at volutpat dola
 • Pharetra massa
 • Massa ultricies mi

Paketa Premium

17 / m2

Nqs ju dëshironi maksimumin e rehatisë dhe elegances, paketa Premium është zgjedhja juaj.

 • Aida dere
 • Nec feugiat nisl
 • Nulla at volutpat dola
 • Pharetra massa
 • Massa ultricies mi

Pyetje të shpeshta

Skuadra

I gjithë stafi i Space Architects, megjithëse i ndryshmëm në aftësitë e tyre, i bashkon një mision i vetëm. "Të ofrojë shërbimin më të mirë të mundshëm për të gjithë klientët e saj, kudo në Shqipëri."

Walter White

Chief Executive Officer

Sarah Jhonson

Product Manager

William Anderson

CTO

Amanda Jepson

Accountant

Na kontaktoni

Ju lutemi plotësoni formën më poshtë për t'na dërguar një email. Gjithashtu, jeni të mirepritur t'na kontaktoni edhe nëpermjet numrit tonë të telefonit, Whatsapp ose live chat.

Adresa e Showroom

Rruga "Hoxha Tasim", Tiranë, Shipëri
E Hënë - E Shtunë / 08:00 - 20:00