Portofoli

Ju mund te jeni duke ndertuar nje shtepi nga fillimi ose duke e rimodeluar ate, Space Architects ju ofron funksionalitet, stil si edhe vlere. Arkitektet tone jane te apasionuar ndaj varieteteve te stileve te ndyshme. Ne jemi pjese e tregut qe nga viti 2011, dhe jemi aktulisht te fokusuar ne Tirane, dhe ne te gjitha rrethet e tjera te Shqiperise.

Na kontakoni me email neperjet formes tone te kontaktit ose nepermjet telefonit ne numrin tone: +355 69 280 4800

Apartament 2+1 ne Tirane me 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects. Gjithmone prane klientit. Kontakt: 0692804800

Dhome gjumi e personalizuar per dy femije. Krevatet jane te konceptuar ne forme makinash per te krijuar nje dhome te pershtatshme dhe te rehatshme per femije. Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects.

Arreduar dhe mobiluar nga SpAce Architects . Gjithcka eshte me e bukur dhe e thjeshte me SpAce.

Ambient zyre bashkekohor i projektuar dhe mobiluar nga Space Architects.

Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects . Me cilesine me e larte te produktit dhe me arkitektet me te mire ne treg ju tashme mund te keni gjithcka qe keni enderruar . Sepse ne jo vetem e projektojm por edhe e mobilojme shtepine tuaj .

Arreduar dhe mobiluar Nga Space Architects . Tashmë gjithcka që keni ëndërruar për shtëpite tuaja ne i kthejmë në realitet .

Apartament me stil bashkekohor i pershtatur sipas kerkesave te klientit. Apartamenti ka 1 sallon + kuzhine, 2 korridore dhe 3 dhoma gjumi Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects.

Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects . Sepse gjithcka qe ne krijojme ne e kthejme ne realitet .

Sepse me SpAce gjithcka është më e bukur e shpejt dhe e thjeshtë . Tashmë gjithcka që keni ëndërruar për shtëpite tuaja ne i kthejmë në realitet .

Apartament bashkekohor 1+1 ne Durres me nje stil modern. Dhoma e gjumit eshte konceptuar ne menyre qe te shfrytezoje ne maksimum hapesiren per te krijuar rehatine qe i nevojitet nje dhome te tille. Dhoma ka kapacitet per 6 persona. Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects. Gjithmone duke iu pershtatur kerkesave te klientit.


Page 1 of 3